Şirket Duyuruları

Şirket Duyuruları A A

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız,


11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Finans Grubu işe alım yazılı sınav sonucuna göre mülakata katılmaya hak kazanan adayların mülakat tarih/saat/adres bilgisi yayınlanmıştır. Söz konusu bilgilere ulaşmak için tıklayınız.
 

Adayların mülakata gelirken yanlarında aşağıda yer alan belgeleri bulundurmaları gerekmektedir.
•    Fotoğraflı kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı veya pasaport),

•    Mezun olunan üniversiteye ait diplomanın veya geçici mezuniyet belgesinin aslı, eğer aslı yoksa noterden veya ilgili okuldan onaylı sureti (İşe başlama tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olup, mülakat tarihi itibarıyla mezun durumda olmayan adayların öğrenci belgesinin aslı),

•    Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin aslı, (tecil, terhis veya muafiyet; muaf ise muafiyet nedenini gösterir belge).
Mülakata katılacak tüm adaylara başarılar dileriz.
 

 

Mkk Masraf Duyurusu

Değerli Yatırımcımız, 

Sermaye Piyasası Kanunu kapsamında pay senedi, yatırım fonu katılma belgesi vb. ürünlerine sahip olmanız ya da bu ürünlerle ilgili olarak işlem yapmanız için Merkezi Kayıt İSTANBUL (MKK) Kuruluşunda hesabınızın olması gerekmektedir. Merkezi Kayıt İSTANBUL, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından kaydileştirilmesine karar verilmiş sermaye piyasası araçları için Türkiye’nin Merkezi Saklama Kuruluşu’dur.
Merkezi Kayıt İSTANBUL, Merkezi Kayıt Kuruluşunun (MKK) Kuruluş, Faaliyet, Çalışma Ve Denetim Esasları Hakkında Yönetmelik’in 28’inci maddesi çerçevesinde, yatırımcı hesaplarından  ücret ve komisyonlar tahsil etmektedir. 
Merkezi Kayıt İSTANBUL tarafından aylık olarak tahakkuk ettirilen Saklama komisyonları,  01.01.2018 tarihinden itibaren yatırımcılarımızın hesaplarına yansıtılacaktır. 
Merkezi Kayıt Kuruluşu'nun (MKK) ücret ve komisyon tarifesine ilişkin güncel ve detaylı bilgi için tıklayınız.

2018 Yılı Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı İşe Alım Sınavı

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları Tıklayınız

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Yazılı Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız,


•    11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen; Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı yazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır.

•    Yazılı sınav sonucunuzu https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden e-postanızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz. 

•  En yüksek puanlı adaydan başlayarak belirlenen ihtiyacın 4 (dört) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır. 

•    Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar için mülakat yerleri ve tarihlerine ilişkin bilgilendirme Şirketimizin internet sitesinde daha sonra  yapılacaktır.

Ziraat Finans Grubuna göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
 

Ekran Ücretleri ve Komisyon Beklentileri

Değerli Yatırımcımız;

3 Eylül 2018 tarihinden itibaren data ücretlerimiz aşağıda yer almaktadır.

Ekran ücreti iadelerinde; ilgili ay için yeterli komisyona ulaşan tüm derinlikli ekran kullanan müşterilerimize ekran ücreti iadesi takip eden ay başında otomatik olarak yapılacaktır. 

Hesabınıza data talebinde bulunmak için anlık ekranlarda portföy değerinizin en az 1.000 TL derinlikli ekranlarda en az 5.000 TL olması gerekmektedir. Yeterli portföy değeri olmaması durumunda datanız ilgili ay sonunda otomatik olarak  kapatılacaktır.”
 

Yatırımcı Bazında Tedbir Düzenlemesi

Yatırımcı Bazında Tedbir Düzenlemesi için Tıklayınız

2018 Yılı İçerisinde YTM'ye Devrolacak Ziraat Yatırım Hesapları

2018 yılı içerisinde YTM'ye devrolacak Ziraat Yatırım hesaplarına ilişkin liste için Tıklayınız.

VIOP Faz 2 Geçişi Hakkında

VIOP Bistech Faz 2 Geçişi Hakkındaki Duyurumuza Buradan Ulaşabilirsiniz.

Suç Gelirlerinin Aklanmasi ve Terörün Finansmaninin Önlenmesi

Suç Gelirlerinin aklanmasi ve terörün finansmaninin önlenmesi dair duyuruya ulasmak için Tıklayınız

T.C.Kimlik Numarasi ve Vergi Kimlik Numarasi Hakkinda Yatirimcilara Yönelik Duyuru

Sermaye Piyasasi Kurulu’nun T.C.Kimlik Numarasi ve Vergi Kimlik Numarasi Hakkinda Yatirimcilara Yönelik Duyurusu için Tıklayınız

 

TEFAS Hakkında Duyuru

TEFAS Hakkında Duyuru için Tıklayınız

Zaman Aşımı (Yatırımcı Tazmin Merkezi)
Açığa Satış Yukarı Adım Kuralı