Şirket Duyuruları

Nakit İşlemlerinde EFT

Değerleri Yatırımcımız,

Şirketimizden 09.09.2019 tarihi itibari ile EFT yapılamamaktadır. Ziraat Bankası’nda bulunan vadesiz TL hesabınız ile kolayca ve masrafsız olarak para yatırıp çekmeye devam edebilirsiniz.

Endeksten İki Sıfır Atılması

Değerli Müşterimiz,

27 Temmuz 2020 Pazartesi günü devreye alınacak olan endeksten iki sıfır atılması geçişi nedeni ile, kullanıcılarımızın dikkat etmesi gerekenler konusunda duyurumuzdur: 

24 Temmuz Cuma günü seans kapandıktan sonra hala borsa sisteminde bekleyen Süreli Emir, Zincir Emir, Iceberg Emir vb. emirleriniz varsa bu emirler borsa tarafından iptal edilecektir  

24 Temmuz Cuma günü akşam seansı yapılmayacaktır. 

24 Temmuz Cuma günü seans kapandıktan sonra borsaya gönderilmek üzere iletilmiş emirlerinizi  yeni fiyat adımı ve taban-tavan aralığında olup olmadığını kontrol ediniz. 

Pazartesi günü seans öncesinde mobil uygulamalarımızı kapatıp açınız.  

Alarm ve emir gönderim yapılarını (Süreli Emir, Zincir Emir, Iceberg Emir vb)  Pazartesi günü için devre dışı bırakmanız ve öncelikle manuel emir gönderimi ile kontrollerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

İlgili BIST duyurusu için tıklayınız.  

2018 Yılı Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı İşe Alım Sınavı

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Yazılı Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız,

•    11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen; Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı yazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır.

•    Yazılı sınav sonucunuzu https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden e-postanızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz. 

•  En yüksek puanlı adaydan başlayarak belirlenen ihtiyacın 4 (dört) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır. 

•    Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar için mülakat yerleri ve tarihlerine ilişkin bilgilendirme Şirketimizin internet sitesinde daha sonra  yapılacaktır.

Ziraat Finans Grubuna göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız,

11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Finans Grubu işe alım yazılı sınav sonucuna göre mülakata katılmaya hak kazanan adayların mülakat tarih/saat/adres bilgisi yayınlanmıştır. Söz konusu bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Adayların mülakata gelirken yanlarında aşağıda yer alan belgeleri bulundurmaları gerekmektedir.

•    Fotoğraflı kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı veya pasaport),

•    Mezun olunan üniversiteye ait diplomanın veya geçici mezuniyet belgesinin aslı, eğer aslı yoksa noterden veya ilgili okuldan onaylı sureti (İşe başlama tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olup, mülakat tarihi itibarıyla mezun durumda olmayan adayların öğrenci belgesinin aslı),

•    Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin aslı, (tecil, terhis veya muafiyet; muaf ise muafiyet nedenini gösterir belge).

Mülakata katılacak tüm adaylara başarılar dileriz.

Mkk Masraf Duyurusu

Değerli Yatırımcımız, 

Sermaye Piyasası Kanunu kapsamında pay senedi, yatırım fonu katılma belgesi vb. ürünlerine sahip olmanız ya da bu ürünlerle ilgili olarak işlem yapmanız için Merkezi Kayıt İSTANBUL (MKK) Kuruluşunda hesabınızın olması gerekmektedir. Merkezi Kayıt İSTANBUL, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından kaydileştirilmesine karar verilmiş sermaye piyasası araçları için Türkiye’nin Merkezi Saklama Kuruluşu’dur.

Merkezi Kayıt İSTANBUL, Merkezi Kayıt Kuruluşunun (MKK) Kuruluş, Faaliyet, Çalışma Ve Denetim Esasları Hakkında Yönetmelik’in 28’inci maddesi çerçevesinde, yatırımcı hesaplarından  ücret ve komisyonlar tahsil etmektedir. 

Merkezi Kayıt İSTANBUL tarafından aylık olarak tahakkuk ettirilen Saklama komisyonları,  01.01.2018 tarihinden itibaren yatırımcılarımızın hesaplarına yansıtılacaktır. 

Merkezi Kayıt Kuruluşu'nun (MKK) ücret ve komisyon tarifesine ilişkin güncel ve detaylı bilgi için

Ziraat Finans Grubu Mülakat Duyurusu

Değerli Adaylarımız,

Ziraat Finans Grubu işe alım mülakatları sonucunda asil ve yedek olarak belirlenen adaylar yayınlanmıştır. Söz konusu bilgilere ulaşmak için tıklayınız

Asil olarak belirlenen adayların tümü Bankamızda ve atandıkları şirketlerde 17 Aralık 2018 tarihi itibariyle göreve başlatılacak olup, yine tüm asil adaylar 17-21 Aralık 2018 tarihleri arasında Ziraat Bankası’nın Ankara’da bulunan eğitim merkezinde, Ziraat Finans Grubu Oryantasyon Eğitimine tabi tutulacaklardır. 1 haftalık eğitimin ardından devam edecek sınıf içi ve işbaşı eğitimlerine ilişkin bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

Asil adayların 16 Aralık 2018 Pazar günü saat 10:00’da aşağıdaki adrese şahsen başvurmaları gerekmektedir. Evrak teslim tarihinden itibaren eğitim süresince sadece adaylara konaklama imkanı sağlanabilecektir.

Evrak teslim sırasında adaylar tarafından getirilecek belgelere ilişkin bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.

Yedek adaylar, personel ihtiyacı oluşması halinde davet edilecektir.

Tüm adaylara Ziraat Finans Grubuna göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Eğitim ve Evrak Teslim Adresi:

Ziraat Bankası Eğitim Bölüm Başkanlığı

Varlık Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 10 

Yenimahalle / ANKARA

Yatırımcı Bazında Tedbir Düzenlemesi

2018 Yılı İçerisinde YTM'ye Devrolacak Ziraat Yatırım Hesapları

Suç Gelirlerinin Aklanmasi ve Terörün Finansmaninin Önlenmesi

Suç Gelirlerinin aklanmasi ve terörün finansmaninin önlenmesi dair duyuruya ulasmak için   Tıklayınız

T.C.Kimlik Numarasi ve Vergi Kimlik Numarasi Hakkinda Yatirimcilara Yönelik Duyuru

Sermaye Piyasasi Kurulu’nun T.C.Kimlik Numarasi ve Vergi Kimlik Numarasi Hakkinda Yatirimcilara Yönelik Duyurusu için  Tıklayınız

Zaman Aşımı (Yatırımcı Tazmin Merkezi)

Açığa Satış Yukarı Adım Kuralı