Parola ve E-mail Güncelleme

PAROLA İÇİN MUTLAKA KİŞİSEL E-MAİL ADRESİNİZİN BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.

ZİRAAT BANKASI İNTERNET ŞUBESİ ÜZERİNDEN ŞİFRESİZ OLARAK ZİRAAT YATIRIM E-ŞUBESİNE GİRİŞ YAPABİLİR VE E-MAİL ADRESİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Uyarı: Şahsınıza ait olmayan E-mail adresi ile kesinlikle hesap açtırmayınız.

PAROLAMI UNUTTUM. İnternet üzerinden PAROLA alabilir miyim?

Hesabınız açılır açılmaz mail adresinize PAROLA otomatik olarak gönderilir. Parolanızı unuttuysanız; İnternet girişlerinizde PAROLAMI UNUTTUM ile yeni parola alabilirsiniz. 

Veya 0 850 22 22 979 arayıp yeni parola isteyebilirsiniz. 

0 850 22 22 979 nolu hatta hızlı erişim için TELEFON ŞİFRESİNİ nasıl alabilirim?

E şubemiz içerisinde ayarlar menüsünden  kolayca temin edebilirsiniz. Telefon şifresi size öncelikli erişim imkanı sağlayacaktır.

İletişim bilgilerin güncellenmesi:

İletişim bilgileri güncelleme işlemleri Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. En yakın Ziraat Bankası şubesine giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefon numaranızı Ziraat Mobil uygulamasının giriş öncesi alt menüsünden Diğer İşlemler ⇒Telefon/SIM Kart İşlemleri kısmından giriş yaparak güncelleyebilirsiniz.

E-Posta adresimi nasıl değiştirebilirim? 

E-posta adresinizi e-şubemiz üzerinden ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz.

Hesabımla ilgili detayları başkası öğrenebilir mi?

Hesap sahibi noter kanalıyla düzenlenecek vekâletname ile yetki vermedikçe hiç kimseye hesabınızla ilgili bilgi verilmez. 

Repo istemiyorum ne yapmam lazım ?

Paranızın otomatik repoya alınmasını istemiyorsanız, Ziraat Yatırım E-şubemiz üzerinden / Ayarlar bölümünden otomatik repoyu kapatabilirsiniz.